توصیه می‌نماید قبل از ثبت‌نام از مقررات و ضوابط زیر اطلاع یافته تا بتوانید از امکانات ارائه شده بیشترین استفاده را داشته باشید. بدیهی‌است پس‌از ثبت‌نام قطعی قوانین طبق آئین‌نامه‌های مندرج پیاده خواهد شد.

الف: نکات ضروری جهت ثبت‌نام
داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی برای دوره های راهنمایان طبیعت گردی ( اکوتورلیدری ) و راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی (تورلیدری) و همچنین مدرک تحصیلی دیپلم برای دوره های کوتاه مدت هتلداری و مدیریت عمومی هتلداری جهت ثبت نام الزامی است.
– توجه داشته باشید که دقیقاً براساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام آنلاین در دوره آموزشی‌ مربوطه ثبت نام خواهید شد لذا خواهشمند است در درج اطلاعات فرم نهایت دقت را مبذول فرمائید.
– تأکید می‌نماید که هنگام ثبت ‌نام، در تعیین دوره آموزشی مورد نظر دقت لازم را مبذول دارید، در غیر این صورت موسسه از تغییر دوره آموزشی جداً معذور است.
– تشکیل دوره ها منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشکیل کلاس می‌باشد.
– حداکثر زمان غیبت موجه در هر درس چهار هفدهم ساعات آن درس می‌باشد، در غیر این صورت دانش‌پذیر از شرکت در (آزمون پایان دوره و صدور گواهینامه در دوره‌ها) محروم خواهد شد.

ب: شرط موفقیت در دوره و دریافت گواهینامه :
– شرط موفقیت در هر دوره، کسب حداقل نمره ۱۰ از ۲۰ می‌باشد.
– دانش‌پذیران محترم می‌توانند پس‌از اتمام دوره و احراز نمره قبولی جهت اعلام درخواست صدور گواهینامه پایان‌دوره به دپارتمان آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.
– درصورت مفقود یا مخدوش شدن گواهینامه، صدور گواهینامه المثنی با درخواست کتبی و پرداخت مبلغ مصوب مقدور می‌باشد.

ج: شرایط تخفیف
شرایط تخفیف برای داوطلبانی که بصورت آنلاین ثبت نام می نمایند برابر با شرایط ثبت نامی هر دوره می باشد.

و: روش انصراف
دانش پذیر گرامی در صورتی که پس از انجام ثبت نام و پرداخت شهریه به هر دلیلی تقاضای انصراف داشتید می توانید به روش زیر اقدام کنید. تا بر اساس آئین نامه فوق و شرایط انصراف در خواست شما مورد رسیدگی قرار گیرد.
– مراجعه حضوری به محل موسسه و درخواست انصراف از حضور در دوره آموزشی

د: استرداد شهریه
درصورتیکه انصراف یا تغییر دوره آموزشی توسط فراگیر تا یک هفته قبل از شروع دوره با کسر ۲۰% و در هفته آخر با کسر ۳۰% و در هفته اول برگزاری دوره با کسر
۵۰% قابل بازگشت خواهد بود.
درصورت انصراف قبل از گذشت ۱۰% کل ساعات کلاس ۷۰% شهریه از سوی موسسه آموزشی آوای طبیعت گلستان کسر می‌گردد.
درصورت انصراف پس از گذشت ۲۰% کل ساعات درس ، هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.
اینجانب ضمن قبولی تمامی موارد مندرج در این فرم ، خود را ملزم به رعایت آئین نامه های آموزشی ، انضباطی و مالی موسسه آموزشی آوای طبیعت گلستان دانسته و بدینوسیله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نمایم.