تمدید مهلت ثبت نام آزمون جامع ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

مطابق بخشنامه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خصوص اعلام جزئیات و زمانبندی آزمون جامع 1400/05/15 بدینوسیله به استحضار می رساند که با توجه به درخواست های فراگیران و موسسات آموزشی زمان ثبت نام تا تاریخ 1400/04/28 تمدید میگردد.

📆 از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ لغایت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه مورخ 1400/04/28 داوطلبان گرامی می توانند از طریق سامانه جامع آموزش گردشگری به آدرس زیر مراجعه کرده:
🌐 edutourism.mcth.ir اقدام به ثبت درخواست شرکت در آزمون و بارگذاری مدارک در سامانه کنند.  لازم به ذکر است که زمان ثبت نام در آزمون در ساعت 24 روز دوشنبه 1400/04/28 به اتمام میرسد و به هیچ درخواستی پس از پایان زمان ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت ورود به پنل کاربری خود، بعد از وارد شدن به آدرس سایت مذکور، برای ورود به پنل کاربری خود، از کدملی و سال تولد استفاده کنید:

  • نام کاربری: کدملی          (مثال: 1920042627)
  • رمز عبور: سال تولد         (مثال: 1368)
تذکرات و نکات ضروری

 لطفا توجه کنید نمره قبولی برای فراگیران در هر درس نمره ۱۰ میباشد.

با توجه به حذف قانون استفاده از تک ماده، فراگیران موظف به کسب نمره قبولی تمامی دروس آزمون جامع می باشند.

📝 بر اساس بخشنامه شماره ۹۲۲۴۰/۲۸۲ مورخ ۱۳۹۲/۰۱/۲۸ فراگیران مجاز به شرکت در بیش از ۳ نوبت آزمون متوالی نبوده و در صورت عدم موفقیت در کسب نمره قبولی در تمام دروس طی ۳ نوبت مذکور می بایست در تمامی دروس آزمون مجددا شرکت نموده و موفق به کسب نمره قبولی گردند.

لطفا جهت اجتناب از مشکلات ناشی از تراکم درخواست ها، اقدامات لازم جهت ثبت نام در آزمون را در روزهای اولیه انجان داده و موضوع را به آخرین روزهای ثبت نام موکول ننمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر فایل مقررات و نکات ضروری را دانلود کرده و مطالعه کنید.

ارسال پاسخ