01732330132 ATGolestan@gmail.com

دوره مدیر فنی بند ب

معرفی دوره مدیر فنی بند ب

یکی از مهره‌های اصلی آژانس‌های مسافرتی، مدیر فنی است که حضور او حتماً در آژانس لازم است. دوره آموزشی “مدیر فنی بند ب” آژانس های مسافرتی و گردشگری از دوره های مصوب و کوتاه مدت گردشگری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می‌باشد که با هدف آموزش اصول و مبانی مدیریت امور فنی آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی طراحی شده است. داشتن مدرک مدیریت فنی بند ب یکی از شرایط تاسیس آژانس های گردشگری و مسافرتی است. بنابراین هیچ آژانس مسافرتی بدون مدیر فنی مجوز فعالیت نخواهد داشت.مجموع تعداد ساعات این دوره ۳۲۱ ساعت است.

مزایای حضور در دوره مدیر فنی بند ب

– برخورداری از اساتید مجرب در صنعت گردشگری
– محیط آموزشی مجهز و مناسب
– کادر آموزشی مجرب
– ارائه کلیات خدمات آموزشی (بغیر از کلاس حضوری) از طریق وب سایت موسسه آوای طبیعت گلستان

سوالات متداول

روش تهیه کتاب های مورد نیاز برای آزمون جامع و شرکت در کلاس ها

آوای طبیعت گلستان به منظور تسهیل کار و صرفه‌جویی در زمان فراگیران محترم با همکاری انتشارات مهکامه اقدام به ارائه تمام کتاب‌های مورد نیاز دوره به صو‌رت یکجا و تکی، با قیمت پشت جلد، کرده است. جهت تهیه کتابها می توانید به موسسه مراجعه نمایید.

شرایط صدور گواهینامه

– شرط صدور گواهینامه پایان دوره از سازمان میراث فرهنگی, ارائه مدرک حداقل کارشناسی برای دوره مدیرفنی می باشد.
– شهریه پرداخت شده در صورت انصراف فراگیر تا یک هفته قبل از شروع دوره با کسر ۱۰% و در هفته آخر تا کسر ۳۰% و در هفته اول برگزاری دوره با کسر ۵۰%, قابل بازگشت خواهد بود. انصراف فراگیر پس از هفته اول برگزاری دوره امکان پذیر نخواهد بود.
– میزان غیبت مجاز در هر درس ۱/۴ (یک چهارم) کل جلسات هر درس خواهد بود.
– نمره قبولی برای هر درس ۱۲ و جهت دریافت گواهینامه کسب معدل حداقل ۱۲ الزامی می باشد.
– غیبت در امتحان هر درس به منزله نمره صفر برای درس مذکور خواهد بود.
– فراگیر متعهد می شود مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی خود را قبل از شروع کلاس ها به موسسه ارائه نماید.

مراحل صدور گواهینامه مدیر فنی بند ب

بعد از طی مراحل آموزشی شامل شرکت در کلاس ها، گذراندن آزمون های داخلی، مصاحبه زبان انگلیسی و آزمون جامع و کسب حد نصاب قبولی در تمامی آزمون های مذکور و همچنین گذراندن حداقل ۶۰ ساعت دوره کارورزی در یک آژانس بند ب، با توجه به تکمیل بودن مدارک، نمرات فراگیر، کارنامه وی صادر شده و پرونده تکمیل از سوی موسسه جهت صدور گواهینامه پایان دوره های آموزشی به دفتر آموزش سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ارسال می شود. بعد از صدور گواهینامه شخص فراگیر می تواند جهت دریافت گواهینامه به سامانه جامع آموزش گردشگری (edutourism.ichto.ir) مراجعه کند و گواهینامه پایان دوره خود را دریافت نماید.
– پس از پایان دوره گواهینامه معتبر از سازمان میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری صادر می شود، این گواهینامه قابل ترجمه و استفاده در کشورهای دیگر می باشد.

مشاوره اختصاصی

شما می‌توانید با ثبت اطلاعات خود از امکان مشاوره اختصاصی در رابطه با دوره برخوردار شوید.

هزینه دوره

1.000.000 تومان

[insert page='contact-info' display='content']