دربارۀ آوای طبیعت گلستان دربارۀ آوای طبیعت گلستان

با آوای طبیعت گلستان بیشتر آشنا شوید

آوای طبیعت گلستان برگزار کننده بیشترین و متنوع‌ترین رشته‌های آموزش گردشگری در کل استان گلستان، تنها موسسه‌ای هست که در کنار دوره‌های عمومی گردشگری، برای اولین‌بار برگزاری دوره‌های تخصصی راهنمایان طبیعت گردی، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، اقامتگاه های بوم گردی، دوره های هواپیمایی (بند الف)، مدیریت فنی بند ب دفاتر خدمات مسافرتی، اخذ ویزا، کارمند فروش تور داخلی و خارجی، دوره های هتلداری: میزبانی غذا و نوشیدنی، مراسم و تشریفات، رزرواسیون هتل، خانه داری و اتاقداری، مدیریت آشپزخانه، تشریفات اداری، زبان تخصصی گردشگری و توانمند سازی جوامع محلی و روستایی را در کارنامه آموزشی خود دارد. لذا این امکان برای فراگیران آوای طبیعت گلستان وجود دارد تا در طول دوره با فراگیران متعددی در زمینه‌ها و گرایش‌های مختلف آشنا شوند که قطعاً در آینده یک مزیت ویژه برای آنان محسوب می‌شود و همینطور امکان معرفی فراگیران بعد از پایان دوره آموزشی جهت کار به آژانس های مسافرتی، هتل ها و تاسیسات دیگر گردشگری نیز وجود دارد.

خدمات موسسه آوای طبیعت گلستان

در اختیار گذاشتن فضای آموزشی فیزیکی و مجازی، برای اساتید و گروه های دیگر آموزشی مرتبط، جهت برگزاری کلاس ها و آزمون های حضوری و آنلاین

برگزاری دوره های آموزشی مدیریت و تشریفات و فنون پذیرایی و آداب و رفتار حرفه ای ویژه شرکت ها، ادارات، سازمان ها به همراه اعطاء گواهینامه های معتبر پایان دوره آموزشی.

برگزاری دوره های آموزشی در زمینه های مختلف گردشگری به دو صورت حضوری و آنلاین (مجازی)، برگذاری کارگاه های آنلاین با اعطاء مدرک معتبر رسمی و همچنین تورهای آموزش عملی گردشگری

مشاوره اختصاصی متناسب با کسب و کار جهت ارائه راهکار جامع برای کارآفرینان با حداقل هزینه. تجزیه و تحلیل کسب و کار برای کمک به بهبود عملکرد و بهره وری سازمان و کسب کار شما.

ارائه محصولات آموزشی از قبیل کتاب، جزوه، نمونه سوال، ویدیو و غیره، برای تمامی نیروهای انسانی شاغل در تاسیسات گردشگری و علاقمندان به این حوزه.

کاریابی تخصصی در حوزه گردشگری و تامین نیروی انسانی، برقراری ارتباط سریع‌تر و آسان‌تر میان کارفرمایان و کارجویان این حوزه‌ جهت ورود به بازار کار حوزه گردشگری در سراسر ایران.

تیم موسسه

افرا جهانیان

کارشناس تولید محتوا

پویا کهنسال

طراح و پشتیبان وب سایت

سهیلا برزگر

مدیر و مؤسس آموزشگاه

سجاد خطیری

مدیر و برنامه ریز تبلیغات

فرزانه نصیری

طراح گرافیک

ساعت کار موسسه

۸:۳۰ صبح الی ۱۴:۳۰ ظهر
۱4:۳۰ ظهر الی ۲۰:۳۰ شب

اطلاعات تماس

۰۱۷۳۲۳۳۰288
۰۹۱۱۸۷۳۸۸۱۲

پیج اینستاگرام

موسسه آوای طبیعت گلستان را در اینستاگرام دنبال کنید.

کانال تلگرام

موسسه آوای طبیعت گلستان را در تلگرام دنبال کنید.

آدرس موسسه

گلستان، گرگان، خیابان سرخواجه، کوچه سرخواجه ۱۲، مجتمع تجاری و اداری آفتاب ۳، طبقه ۳، واحد ۳۰۸