آموزش ویدیویی نحوه شرکت در کارگاه های آنلاین

لطفا در ابتدا ویدیو های آموزشی زیر را به ترتیب مشاهده نمائید. تمام آنچه که برای شرکت در کارگاه و دوره های آنلاین نیاز دارید در این ویدیوهای آموزشی آموزش داده شده است.

ویدیو شمارۀ (1)

ویدیو شمارۀ (2)

دانلود نرم افزار ادوبی کانکت (Adobe Connect) برای سیستم های مختلف

جهت استفاده از پورتال کارگاه و کلاس آنلاین می بایست نرم افزار اتصال به کلاس آنلاین را با توجه به وسیله ای که با آن قصد دارید در کلاس حضور داشته باشید از قسمت زیر دانلود و نصب نمایید.

ورود به پرتال آموزش مجازی

جهت شرکت در کارگاه و شروع کلاس لطفا راس ساعت مقرر از لینک زیر وارد پرتال آموزش آنلاین شوید.

سوالات متداول

در حال حاضر با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و ماهیت واگیرداری شدید آن، اکیدا توصیه میگردد که از گردهمایی ها در فضای بسته دوری شود. همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه، دسترسی به کلاس بدون محدودیت مکانی و زمانی، امکان مشاهده مجدد کلاس‌ها، داشتن قدرت انتخاب بیشتر برای تمرکز بر موضوع مورد نظر، ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در مواجهه با دیگر فعالیت‌های شخصی، امکان انتخاب محیط آموزشی به صلاحدید فردی – اتاق خواب، اتاق مطالعه یا هر جای مناسب دیگر برای شما، اجتناب از عوامل استرس زایی نظیر ترافیک، تهدید سلامتی، حضور در جمع و …، تمرکز و دقت بیشتر در مباحث ارائه شده، در دسترس بودن سرعت مطالعه و استفاده راحت تر از اطلاعات کلاس تنها بخش کوچکی از مزایای آموزش آنلاین است.

با پیگیری سایت موسسه آوای طبیعت گلستان، قسمت کارگاه های آموزشی آنلاین (برای مشاهده کلیک کنید) و همینطور با دنبال کردن اینستاگرام، کانال تلگرام و گروه واتس آپی موسسه و یا تماس تلفنی با موسسه از عناوین کارگاه‌ها و زمان برگزاری آنها مطلع خواهید شد.

به سادگی، با مراجعه به لیست کارگاه های موجود و انتخاب کارگاه مورد نظر خود ((اینجا کلیک کنید)) و ثبت اطلاعات فردی خود شامل نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، شماره همراه، در سایت موسسه آوای طبیعت گلستان ثبت نام خواهید شد امکان حضور در کارگاه آنلاین برایتان میسر خواهد شد. مشاورین ما در 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت و نام کاربری و رمز عبور برای ورود به پورتال آموزش مجازی را به شما خوهند داد.

در سایت موسسه آوای طبیعت گلستان، در صفحه کارگاه های آموزشی آنلاین با کلیک بر روی کارگاه مورد نظر خود تاریخ، ساعت برگزاری را به راحتی مشاهده می‌نمایید. همچنین ضمن تماس با موسسه آوای طبیعت گلستان امکان دریافت مشاوره را هم خواهید داشت.

  1. انتخاب کارگاه مورد نظر و ثبت نام در آن
  2. دریافت نام کاربری و رمز عبور اختصاصی جهت ورود به پورتال آموزش مجازی (24 ساعت بعد از ثبت نام با شما تماس گرفته خواهد شد)
  3. دانلود نرم افزار ادوبی کانکت توسط شما (طبق ویدیو آموزشی شماره 1 در همین صفحه)
  4. ورود به پورتال آموزش مجازی و شروع کلاس در ساعت مقرر.

با توجه به ضبط شدن کل کلاس و امکان استفاده چند باره از آن پس از اتمام کلاس آنلاین، مشکلی نخواهید داشت.