01732330132 ATGolestan@gmail.com

کارگاه های آنلاین

کارگاه های آنلاین

کارگاه های آموزشی آنلاین آوای طبیعت گلستان بستری است برای افرادی که در هر کجای ایران عزیزمان دنبال یادگیری و پیشرفت در زمینه ها‌ی مختلف تو حوزه گردشگری هستند مثل اقامتگاه های بوم گردی، هتلداری، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران ها، راهنمایان گردشگری، دوره های مربوط به هواپیمایی، دوره های دیجیتال مارکتینگ و بسیاری از کارگاه های تخصصی دیگر مشتاقند دانش و مهارت های فردی خود را در این حوزه‌ها افزایش و ارتقاء بخشند.
در این بستر ما بر آنیم تا با طراحی کارگاه‌های تخصصی مهارت محور و کاربردی،  بستری نو در آموزش عرضه کنیم تا ورای محدودیت‌هایی چون مکان، فاصله، زمان و فرصت بهره علمی و توسعه رشد و آگاهی را در پهنه ایران عزیزمان را فراهم آوریم.

درباره کلاس های آنلاین

کلاس آنلاین یک محیط آموزشی است که در آن محدودیت‌های زمانی و مکانی برای شرکت کننده‌ها وجود ندارد و استاد و شاگرد می‌توانند در بستر اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و تعامل داشته باشند به گونه ای که دانشجو میتواند به راحتی سوالات خود را مطرح کند و استاد پاسخ دهد. نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس‌های آنلاین شده است این است که امکاناتی فراهم می‌شود تا افراد بتوانند از سرتاسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.در کلاس‌های آنلاین ، محتواهای کارگاه های آموزشی با به کارگیری از تصاویر، انتقال صدا و تکست ارائه می‌شوند که با یک ارتباط دو طرفه بین استاد و شاگردان کیفیت یادگیری و دوره ی آموزشی را به بالاترین سطح خود میرساند. امروزه با پیشرفت فناوری، افراد قادر هستند در هر مکانی هرچیزی که بخواهند آموزش ببینند.

در این بستر ما بر آنیم تا با طراحی کارگاه‌های تخصصی مهارت محور و کاربردی،  بستری نو در آموزش عرضه کنیم تا ورای محدودیت‌هایی چون مکان، فاصله، زمان و فرصت بهره علمی و توسعه رشد و آگاهی را در پهنه ایران عزیزمان را فراهم آوریم.

لیست کارگاه های آموزشی

برای شرکت در کارگاه های آموزشی آنلاین به ابزارهای زیر نیاز دارید:

 • کامپیوتر رومیزی، لپ تاب، تبلت یا موبایل
 • استفاده از اینترنت با سرعت مناسب و پهنای باند زیاد
 • هدست یا اسپیکر و میکروفون جهت مکالمات صوتی با استاد
 • استفاده از آخرین نسخه ی مرورگرهایی نظیر گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس
 • بهترین راه برای شرکت در یک کلاس آنلاین استفاده از کامپیوتر یا لپ تاب می‌باشد.

ویژگی های کلاس های آنلاین (مجازی)

 1. کلاس‌های آنلاین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های بالای افراد می‌شود.
 2. بهره مندی از دانش بهترین و مجرب ترین اساتید کشور در حوزه گردشگری
 3. افراد در هرکجای کشور که باشند به راحتی این امکان را دارند که از امکانات آموزشی موسسه آوای طبیعت گلستان استفاده کنند.
 4. دسترسی افراد به کلاس‌های آموزشی بدون محدودیت مکانی و از طریق اینترنت وجود دارد.
 5. استفاده از کلاس‌های آنلاین برای افراد شاغل بسیار مفید می‌باشد زیرا به راحتی میتوانند فایل ضبط شده آن را مشاهده کنند.
 6. مشاهده ی با کیفیت تصویر و صدای استاد و محتوای آموزشی.
 7. امکان مشاهده مجدد کلاس پس از اتمام آن.
 8. عدم نیاز به امکاناتی نظیر میز و صندلی، تجهیزات آموزشی یا کلاس‌های فیزیکی.
 9. مطالعه و حضور در کلاس‌های آنلاین به شما انعطاف پذیری بیشتری می‌دهد و میتوانید راحت تر برای حضور در کلاس و دیگر فعالیت‌های خود برنامه ریزی کنید.
 10. استفاده از کلاس‌های آنلان این امکان را به شما میدهد که محیط آموزش را آنطور که راحت تر هستید انتخاب کنید. اتاق خواب، اتاق مطالعه یا هرجای دیگری که برای شما مناسب تر می‌باشد.
 11. استفاده آسان از کلاس‌ها و اجتناب از عوامل استرس زایی نظیر ترافیک و یا حضور در جمع.
 12. تمرکز و تعامل بیشتری میان استاد و شاگردان وجود دارد.

نحوه شرکت در کارگاه های آنلاین (مجازی)

سوالات متداول

چرا شرکت در کارگاه آنلاین؟

صرفه جویی در وقت و هزینه، دسترسی به کلاس بدون محدودیت مکانی و زمانی، امکان مشاهده مجدد کلاس‌ها، داشتن قدرت انتخاب بیشتر برای تمرکز بر موضوع مورد نظر، ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در مواجهه با دیگر فعالیت‌های شخصی، امکان انتخاب محیط آموزشی به صلاحدید فردی اتاق خواب، اتاق مطالعه یا هر جای مناسب دیگر برای شما، اجتناب از عوامل استرس زایی نظیر ترافیک، تهدید سلامتی، حضور در جمع و ، تمرکز و دقت بیشتر در مباحث ارائه شده، در دسترس بودن سرعت مطالعه و استفاده راحت تر از اطلاعات کلاس تنها بخش کوچکی از مزایای آموزش آنلاین است.

 

چطور از عناوین کارگاه ها مطلع شوم؟

با پیگیری سایت موسسه آوای طبیعت گلستان ، قسمت کارگاه های آموزشی آنلاین و همینطور با دنبال کردن اینستاگرام، کانال تلگرام و گروه واتس آپی  موسسه و یا تماس تلفنی با موسسه از عناوین کارگاه‌ها و زمان برگزاری آنها مطلع خواهید شد.

چطور ثبت نام کنم؟

به سادگی، با ثبت اطلاعات فردی خود شامل نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، شماره همراه، و بارگزاری تصویر فیش واریزی مربوط به شهریه کارگاه، در سایت موسسه آوای طبیعت گلستان، هم دارای پنل کاربری در سایت خواهید شد و هم امکان حضور در کارگاه آنلاین برایتان میسر خواهد شد. البته مشاورین ما از همان لحظه اول در کنار شما خواهند بود.

چطور از زمان برگزاری هر کارگاه مطلع شوم؟

در سایت موسسه آوای طبیعت گلستان، در صفحه کارگاه های آموزشی آنلاین با کلیک بر روی کارگاه مورد نظر خود تاریخ، ساعت برگزاری را به راحتی مشاهده می‌نمایید. همچنین ضمن تماس با موسسه آوای طبیعت گلستان امکان دریافت مشاوره را هم خواهید داشت.

فرآیند شرکت در کارگاه چگونه است؟

پس از انجام مراحل ثبت نام مشاور تخصصی کارگاه و پشتیبان شما از قبل از شروع کارگاه تا پایان آن در کنار شما خواهد بود و راهنمایی‌های لازم به شما ارائه خواهد شد

چنانچه در کارگاهی غایب باشم؟

با توجه به ضبط شدن کل کلاس و امکان استفاده چند باره از آن پس از اتمام کلاس آنلاین، مشکلی نخواهید داشت.