قبل از ارسال پیام به بخش پشتیبانی ببینید آیا سوال شما درباره این موارد است ؟ قبل از ارسال پیام به بخش پشتیبانی ببینید آیا سوال شما درباره این موارد است ؟

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت آوای طبیعت گلستان خرید کردید
محصولات فیزیکی
سفارش‌ها حداکثر در یک روز کاری پس از ثبت سفارش به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌ها از طریق پست سفارشی ارسال می‌شوند. زمان رسیدن می‌تواند بین 2 تا 7 روز باشد.
اگر احساس می‌کنید سفارش تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که در ساعات کاری با شماره 01732330132 تماس گرفته و با بخش پی‌گیری سفارشات صحبت کنید. در صورت تمایل کد پی‌گیری بسته پستی به شما داده خواهد شد.

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت آوای طبیعت گلستان خرید کردید:
محصولات دانلودی
پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.
آموزش گام به گام دانلود محصولات خریداری شده
شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، از بالای صفحه بخش «حساب کاربری من» بر گزینه «دانلودها» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

ساعات کاری شرکت 9:00 صبح تا 20:00 شب است. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستیم. در موارد خاصی شاید خطوط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد. در این مواقع می‌توانید پیام‌تان را به آی‌دی تلگرامی @amozesh_tourism بفرستید.

لطفا پیام‌تان را به atgolestan@gmail.com بفرستید. البته پاسخگویی شاید تا چند روز طول بکشد. لطفا اگر پیشنهادی دارید خیلی واضح و مشخص و فقط در چند سطر مطرح کنید.

شماره حساب ها شماره حساب ها

اگر در استفاده از سایت به مشکلی برخوردید. لطفا موضوع را با ما در میان بگذارید. اگر در استفاده از سایت به مشکلی برخوردید. لطفا موضوع را با ما در میان بگذارید.