01732330132 ATGolestan@gmail.com

فارغ التحصیلان

لیست کامل فارغ التحصیلان موسسه آوای طبیعت گلستان :

تفکیک فارغ التحصیلان براساس دوره ها

 • راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی

  افرادی که تمایل دارند راهنمای تورهای تاریخی و فرهنگی شوند، با شرکت در این دوره آموزشی هرچه بیشتر با تاریخ، تمدن و فرهنگ ایران زمین آشنا خواهند شد.

 • راهنمایان طبیعت گردی

  افرادی که تمایل دارند راهنمای تورهای طبیعت گردی شوند با گذراندن این دوره آموزشی که بیشتر بر محور سفر در طبیعت و شناخت عناصر آن جهت حفاظت بیشتر و دوری از تخریب میچرخد آشنا میشوند.

 • راهنمایان محلی

  راهنمایان گردشگری محلی، افراد بومی مناطق ایران هستند که آشنایی دقیق با جزئیات جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی شهرستان محل زندگی خود دارند. در این دوره تواندمندی هایی مانند بکارگیری تعاریف و مفاهیم راهنمای محلی، تبیین جاذبه های تاریخی بومی، تبیین جاذبه های فرهنگی بومی، تبیین جاذبه های طبیعی بومی آموزش داده می شود. این دوره شامل ۷۰ ساعت آموزش جضوری و یا آنلاین است.

 • کارکنان اقامتگاه های بوم گردی

  این دوره با هدف افزایش سطح توانایی کارکنان اقامتگاه‌های بوم‌گردی طراحی شده است، تمدید پروانه بهره‌برداری تمامی اقامتگاه‌های بوم‌گردی منوط به ارائه گواهینامه دوره “کارکنان” برای تمامی شاغلین این واحدها خواهد بود.

 • مدیر فنی بند الف

  مدیرفنی بند الف (صدور بلیط) از دوره‌های مصوب و کوتاه مدت گردشگری زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری است که جهت آموزش اصول و مبانی صدور بلیط هوایی برگزار می‌گردد.

 • مدیر فنی بند ب

  این دوره با هدف آموزش اصول و مبانی مدیریت امور فنی آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی طراحی شده است. داشتن مدرک مدیریت فنی بند ب یکی از شرایط تاسیس آژانس های گردشگری و مسافرتی است. شرکت کنندگان در این دوره با مباحثی از قبیل: شناخت صنعت گردشگری، برنامه ریزی و سرپرستی گشت ها، بازاریابی گردشگری، زبان تخصصی انگلیسی، قوانین و مقررات دفاتر مسافرتی و بسیاری از مهارت های دیگر آشنا خواهد شد.

 • مدیریت تخصصی اقامتگاه بوم‌گردی

  این دوره با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص برای مدیریت اقامتگاه های بوم‌گردی و به‌منظور افزایش دانش حرفه‌ای مدیران این واحدها بعنوان یکی از شرایط لازم برای دریافت کارت مدیریت اقامتگاه بوم‌گردی درجه یک، طراحی شده است.

 • مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری

  این دوره با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص برای مدیریت انواع مختلف تاسیسات گردشگری و به عنوان یکی از شرایط لازم برای دریافت کارت مدیریت، طراحی شده است.

 • مدیریت هتلداری

  جهت آموزش اصول و مبانی مدیریت هتل ها برگزار می گردد. همچنین این دوره در بازآموزی کارکنان صنعت گردشگری بسیار موثر است.